Szukaj
Close this search box.

Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką – ogłoszenie wyników

Cóż, wszystko co dobrze szybko się kończy i tak też jest w przypadku pierwszego konkursu zorganizowanego na Bałkanach według Rudej. Zapewne w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne zadania, konkursy i niespodzianki dla Was, ale póki co skupmy się na Wakacyjnym zdjęciu z niespodzianką 😉

Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim, którzy nadesłali swoje prace czyli 27 osobom, niebojącym się zinterpretować nieco przewrotne zadanie konkursowe. Cieszy mnie też tak duża frekwencja w konkursie, gdyż szczerze mówiąc przerosła ona moje najśmielsze oczekiwania.

Samo zadanie konkursowe w sumie do prostych nie należało, bo przede wszystkim opierało się na kreatywności oraz cierpliwości w poszukiwaniu odpowiedniego zdjęcia. Kierując się własnym doświadczeniem, gdy po powrocie wrzucam fotki na dysk i na ekranie komputera zaczynam dostrzegać na nich coś, czego wcześniej nie widziałam, postanowiłam przyznać pierwszą nagrodę Magdalenie Dziedziak. Zdjęcie, które wykonała w Rijece zasadniczo mogłoby być tylko zwykłym odbiciem jednego budynku w drugim. Ot, każdy czasem takie fotki strzela. Jednak dla mnie istotny był również opis fotografii, stąd prosiłam Was o dodanie kilku słów komentarza do Waszych prac. Oto co napisała Pani Magdalena:

Zdjęcie zostało wykonane w Rijece w 2010 r. Prawdziwą niespodzianką okazało się to, że dopiero po powrocie do Polski ujrzałam na powiększeniu, że zdjęcie pokazuje dokładną godzinę jego wykonania. Zegar pięknie odbił się w szybie w promieniach popołudniowego słońca.

MIEJSCE 1 – worek żeglarski oraz wtyczka USB: Magdalena Dziedziak, Rijeka 2010

Magdalena Dziedzic

Natomiast wyróżnienie od Travel Channel Polska otrzymało zdjęcie zatytułowane „Nigdy nie wiesz kto za Tobą stoi :)”, wykonane przez osobę ukrywającą się pod pseudonimem fufek. A oto opis, jaki autor zamieścił do zdjęcia:

Podczas ostatniej wizyty w Wenecji, na placu św. Marka, centralnie przede mną wydarzyła się taka właśnie „niespodzianka” Nigdy nie wiesz, czy koleś za Tobą przypadkiem nie robi fotek 🙂

WYRÓŻNIENIE –  kosmetyczka podróżna oraz wtyczka podróżna: fufek

fufek

Autorom zwycięskich prac gratuluję i proszę o kontakt mailowy celem ustalenia dokładnych danych do wysyłki nagród.

Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział oraz zapraszam na kolejne konkursy, które pojawią się na blogu Bałkany według Rudej.

Pozdrawiam,

ruda

Zobacz również

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.