O nas

Rudy to nie kolor włosów, to charakter. Pewnie wiele osób, które mnie zna, mogłoby się pod tym stwierdzeniem podpisać obiema nogami i rękami, a mnie by to zbytnio nie zdziwiło. Jednak nie jestem tylko kolorem włosów i pewnym zestawem cech. Przede wszystkim jestem trzema “Pe” – psychologiem, psychodietetykiem i podróżnikiem. Te trzy elementy świetnie potrafią ze sobą współgrać, dając zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Bloga założyłam głównie po to, by zrealizować swoje pisarskie zapędy. Oprócz tego, dochodziły do mnie opinie, że warto by było spisać moje/nasze podróże, wspomnienia i doświadczenia. Do tej pory większość wyjazdowych relacji trafiała na forum tatry.prv.pl, na którym piszę od 2005 roku.

Przez ponad rok blog istniał pod adresem www.balkanyrudej.wordpress.com, a w grudniu 2014 połączył się z blogiem Podróże według Rudej pod jedną domeną balkanyrudej.pl. Dzięki temu oprócz tematów bałkańskich pojawiły się również wpisy dotyczące Polski, geocachingu oraz podróży i trekingów po Europie.

Bałkany według Rudej to nie tylko ja – ruda, ale również Marek, mój mąż, który na blogu odpowiedzialny jest za część zdjęć, za tworzenie filmów oraz obsługę drona, który od 2015 towarzyszy nam w trakcie wyjazdów. Wspólnie podróżujemy, żyjemy, mieszkamy i snujemy dalsze i bliższe plany.

Wszelkie sugestie, pytania czy słowa krytyki można kierować na: balkanywedlugrudej@gmail.com

Jeśli chcesz wykorzystać nasze zdjęcia lub teksty również skontaktuj się z nami przez powyższego maila. Nie gryziemy! Na pewno się dogadamy 😉

Pozdrawiamy,

RUDA i MAREK

(czyli Olka Zagórska-Chabros i Marek Chabros)

podsumowanie roku2

Zapisz