Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką – konkurs

Zapraszam Was serdecznie na pierwszy konkurs organizowany przez Bałkany według Rudej, we wsparciu Travel Channel Polska. Czeka na Was jedno zadanie konkursowe, które pozwoli Wam spojrzeć na Wasze podróżnicze/wakacyjne zdjęcia z zupełnie innej perspektywy. Co musicie zrobić?

Odnaleźć jedną fotografię Waszego autorstwa, która najlepiej zinterpretuje hasło “Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką”, a także zalajkować fanpage Bałkany i podróże według rudej oraz Travel Channel Polska. Następnie wysyłacie zgłoszenie na maila olkazagorska@gmail.com (Olka Zagórska to ja, czyli ruda), w którym oprócz samego zdjęcia znaleźć się musi krótki jego opis (1-2 zdania) oraz informacja o miejscu, w jakim je wykonaliście (oczywiście Bałkany, ale i inne części świata lub Polski są mile widziane 😉 ).

A skąd taki pomysł na konkurs? Nawiązuje on swoją nazwą do jednego z programów Travel Channel Polska – “Wakacje z niespodzianką”, który prowadzi Bert Kreischer. Zaprasza on przypadkowo napotkanych turystów na darmowe wycieczki, które jednak tylko na pierwszy rzut oka wydają się być typową formą spędzania czasu na wyjeździe.

wspolne logo

Oczywiście konkurs nie może obyć się bez nagród:

I miejsce – worek żeglarski oraz wtyczka USB do samochodu (z logo Travel Channel Polska)

Desktop1

Wyróżnienie – praktyczna kosmetyczka podróżna oraz wtyczka podróżna (z logo Travel Channel Polska)

Kolaże

Zaskoczcie zatem nas i siebie na wzajem. Podzielcie się zdjęciami, które nas rozbawią lub zachwycą. Interpretacja zadania konkursowego jest dowolna (oczywiście w granicach dobrego smaku i prawa 😉 ). Liczymy na Waszą kreatywność i życzymy powodzenia!

Ale, ale!  Zanim zaczniecie przekopywać się przez odmęty komputerowych dysków w poszukiwaniu zdjęć, zapoznajcie się z regulaminem! 😉

REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest blog Bałkany według Rudej http://balkanyrudej.wordpress.com/ reprezentowany przez Olkę Zagórską, natomiast sponsorem nagród jest Travel Channel Polska http://www.travelchanneltv.pl/ .

2. Tematem konkursu jest “Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką”, a jego celem jest wyłonienie najciekawszych i najzabawniejszych zdjęć wakacyjnych/podróżniczych.

3. Konkurs ma formułę otwartą i może w niej wziąć udział każdy, kto ukończył 18sty rok życia. Osoby niepełnoletnie muszą uzyskać zgodę prawnego opiekuna.

4. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest możliwe po wcześniejszym polubieniu facebookowych fanpege: Bałkany i podróże według rudej: https://www.facebook.com/KiankaExpedition?fref=ts oraz Travel Channel Polska: https://www.facebook.com/TravelChannelPolska?fref=ts

6. Zdjęcia w formacie max 1024×768 należy przesłać na maila: olkazagorska@gmail.com w tytule wpisując „Konkurs”. W treści maila należy zamieścić tytuł zdjęcia, krótki jego opis (1-2 zdania) oraz miejsce w jakim zostało wykonane. Należy również podać pseudonim lub imię i nazwisko, jakimi zdjęcie ma być podpisane w galerii konkursowej na facebooku.

7. Wszystkie zdjęcia nadesłane do konkursu zostaną w ciągu dwóch dni od zgłoszenia zamieszczone w galerii konkursowej na facebooku Bałkany i podróże według rudej.

8. Dostarczenie zadania konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do zdjęcia oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

9. Zdjęcia należy przesyłać w terminie od 9 lipca 2014 do 23 lipca 2014.

10. Z nadesłanych zdjęć zostanie wybrany jeden zwycięzca oraz jedno wyróżnienie. Zwycięzcę wyłoni Olka Zagórska z bloga Bałkany według Rudej, natomiast wyróżnienie przyzna Travel Channel Polska. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 lipca 2014.

11. Zwycięzca otrzyma: worek żeglarski oraz USB do samochodu. Osoba wyróżniona otrzyma: kosmetyczkę podróżną oraz podróżną wtyczkę. Wszystkie te przedmioty są z logo Travel Channel Polska. Ze zwycięzcą oraz osobą wyróżnioną skontaktuje się Olka Zagórska w celu zebrania danych do wysyłki (dane adresowe). Nagrody zostaną do zwycięzców przekazane przez firmę Shi Communication.

12. Nagrodzone zdjęcia zostaną zamieszczone na facebooku oraz na stronie: http://balkanyrudej.wordpress.com/

13. W sprawach spornych Organizator ma prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu, a decyzje jury są ostateczne i nieodwołalne.

Zobacz również

6 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.