Konkurs

Konkurs: Moje najbardziej niezapomniane zdjęcie z podróży

on
12 lutego 2016

Fotografia stała się nieodłącznym elementem każdej podróży. Uwieczniamy odwiedzane miejsca, spotkanych ludzi, nas samych. Jednak są takie fotografie, które mimo upływu czasu, ciągle są dla nas ważne, łączymy z nimi dużo emocji i wspomnień, przez co nie możemy o nich zapomnieć. Stąd też, wraz z April Polska Service – firmą, która stworzyła ubezpieczenie Twoja Karta Podróże, przeznaczone dla osób chcących poznawać i eksplorować świat, zapraszamy na konkurs fotograficzny:

Moje najbardziej niezapomniane zdjęcie z podróży

1_logo april

malelogo

Podzielcie się z nami swoimi podróżniczymi fotografiami, które z jakiegoś powodu są dla Was ważne, ciągle do nich wracacie, najbardziej Wam się podobają. Wystarczy, że do 12 marca 2016, do godziny 23:59 prześlecie jedno zdjęcie, będące interpretacją konkursowego tytułu wraz z krótkim opisem na adres: olkazagorska@gmail.com. Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wybranym przez Was ubezpieczeniem Twoja Karta Podróże:

APRIL Polska Service posiada w swojej ofercie trzy ubezpieczenia: Twoja Karta Podróże Classic, Student i Sport. Dedykowane jest ono osobom w wieku 1 – 60 lat, gwarantując ochronę ubezpieczeniową na całym świecie przez 365 dni (od daty wydania). Ubezpieczenie zapewnia ochronę osobom wyjeżdżającym za granicę w celach rekreacyjnych, ale również w związku z wykonywaniem pracy fizycznej i umysłowej (wariant Classic) oraz udającym się za granicę w celu odbycia praktyk, stażu lub biorącym udział w programie Erasmus (wariant Student). Dodatkowo ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych; obejmuje koszty ratownictwa i poszukiwań, a także wykorzystanie komory dekompresyjnej (wariant Sport).

Co obejmuje ubezpieczenie Twoja Karta Podróże?

  • Koszty leczenia – 260 000 PLN
  • Następstwa nieszczęśliwych wypadków – 15 000 PLN
  • Odpowiedzialność cywilna – 100 000 PLN
  • Koszty rehabilitacji po powrocie do Polski – 500 PLN
  • Ubezpieczenie „Komfortowa Kieszeń“ – 1 000 PLN – pakiet gwarantujący ochronę rzeczy osobistych ubezpieczonego od kradzieży, a także od rabunku.
  • Organizacja i pokrycie kosztów transportu ubezpieczonego do ambulatorium lub szpitala, a także do miejsca zamieszkania lub placówki medycznej na terenie Polski.

Z kart można korzystać we wszystkich krajach europejskich, a także w większości krajów na świecie (za wyjątkiem: Polski, USA, Kanady, Japonii, Australii, Białorusi). Decydując się na wyjazd, warto wybrać właśnie to ubezpieczenie, aby zapewnić sobie komfort i spokój w czasie podróży.

Wyłonione będzie również jedno wyróżnienie, które nagrodzone zostanie przewodnikiem po Bułgarii, wyd. Bezdroża, ufundowanym przez Bałkany według Rudej. Po zeszłorocznej podróży poślubnej, w trakcie której wraz z Markiem mieliśmy okazję nieco lepiej poznać bułgarskie wybrzeże, doszliśmy do wniosku, że Bułgaria jest krajem, do którego będziemy wracać. Bo nie składają się na nią jedynie Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Ma znacznie więcej do zaoferowania, zarówno dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, jak i tych, którzy chcą zatopić się w historii. Pozytywni, lubiących Polaków ludzie, niesamowita i dzika przyroda, piękne morze, majestatyczne góry – to tylko niektóre z licznych plusów Bułgarii. Mamy nadzieję, że przewodnik ten pozwoli wyróżnionej w konkursie osobie, odkryć piękno tego kraju!

DSC_0696

Wszystkie nadesłane na konkurs zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej, na fanpejdżu Bałkany i Podróże według rudej. Natomiast zwycięskie prace będą opublikowane we wpisie z konkursowymi wynikami na niniejszym blogu.

Oczywiście przed wysłaniem Waszych prac na konkurs, koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM -> klik.

Już nie możemy się doczekać Waszych fotografii i Waszych podróżniczych wspomnień. Jesteśmy pewni, że w ten sposób powstanie zbiór pięknych zdjęć i historii.

Z podróżniczym pozdrowieniem,

April Polska oraz Bałkany według Rudej

TAGI
POWIĄZANE POSTY