Konkurs: Moje najbardziej niezapomniane zdjęcie z podróży

Fotografia stała się nieodłącznym elementem każdej podróży. Uwieczniamy odwiedzane miejsca, spotkanych ludzi, nas samych. Jednak są takie fotografie, które mimo upływu czasu, ciągle są dla nas ważne, łączymy z nimi dużo emocji i wspomnień, przez co nie możemy o nich zapomnieć. Stąd też, wraz z April Polska Service – firmą, która stworzyła ubezpieczenie Twoja Karta Podróże, przeznaczone dla osób chcących poznawać i eksplorować świat, zapraszamy na konkurs fotograficzny:

Moje najbardziej niezapomniane zdjęcie z podróży

1_logo april

malelogo

Podzielcie się z nami swoimi podróżniczymi fotografiami, które z jakiegoś powodu są dla Was ważne, ciągle do nich wracacie, najbardziej Wam się podobają. Wystarczy, że do 12 marca 2016, do godziny 23:59 prześlecie jedno zdjęcie, będące interpretacją konkursowego tytułu wraz z krótkim opisem na adres: olkazagorska@gmail.com. Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wybranym przez Was ubezpieczeniem Twoja Karta Podróże:

APRIL Polska Service posiada w swojej ofercie trzy ubezpieczenia: Twoja Karta Podróże Classic, Student i Sport. Dedykowane jest ono osobom w wieku 1 – 60 lat, gwarantując ochronę ubezpieczeniową na całym świecie przez 365 dni (od daty wydania). Ubezpieczenie zapewnia ochronę osobom wyjeżdżającym za granicę w celach rekreacyjnych, ale również w związku z wykonywaniem pracy fizycznej i umysłowej (wariant Classic) oraz udającym się za granicę w celu odbycia praktyk, stażu lub biorącym udział w programie Erasmus (wariant Student). Dodatkowo ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych; obejmuje koszty ratownictwa i poszukiwań, a także wykorzystanie komory dekompresyjnej (wariant Sport).

Co obejmuje ubezpieczenie Twoja Karta Podróże?

  • Koszty leczenia – 260 000 PLN
  • Następstwa nieszczęśliwych wypadków – 15 000 PLN
  • Odpowiedzialność cywilna – 100 000 PLN
  • Koszty rehabilitacji po powrocie do Polski – 500 PLN
  • Ubezpieczenie „Komfortowa Kieszeń“ – 1 000 PLN – pakiet gwarantujący ochronę rzeczy osobistych ubezpieczonego od kradzieży, a także od rabunku.
  • Organizacja i pokrycie kosztów transportu ubezpieczonego do ambulatorium lub szpitala, a także do miejsca zamieszkania lub placówki medycznej na terenie Polski.

Z kart można korzystać we wszystkich krajach europejskich, a także w większości krajów na świecie (za wyjątkiem: Polski, USA, Kanady, Japonii, Australii, Białorusi). Decydując się na wyjazd, warto wybrać właśnie to ubezpieczenie, aby zapewnić sobie komfort i spokój w czasie podróży.

Wyłonione będzie również jedno wyróżnienie, które nagrodzone zostanie przewodnikiem po Bułgarii, wyd. Bezdroża, ufundowanym przez Bałkany według Rudej. Po zeszłorocznej podróży poślubnej, w trakcie której wraz z Markiem mieliśmy okazję nieco lepiej poznać bułgarskie wybrzeże, doszliśmy do wniosku, że Bułgaria jest krajem, do którego będziemy wracać. Bo nie składają się na nią jedynie Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Ma znacznie więcej do zaoferowania, zarówno dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, jak i tych, którzy chcą zatopić się w historii. Pozytywni, lubiących Polaków ludzie, niesamowita i dzika przyroda, piękne morze, majestatyczne góry – to tylko niektóre z licznych plusów Bułgarii. Mamy nadzieję, że przewodnik ten pozwoli wyróżnionej w konkursie osobie, odkryć piękno tego kraju!

DSC_0696

Wszystkie nadesłane na konkurs zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej, na fanpejdżu Bałkany i Podróże według rudej. Natomiast zwycięskie prace będą opublikowane we wpisie z konkursowymi wynikami na niniejszym blogu.

Oczywiście przed wysłaniem Waszych prac na konkurs, koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM -> klik.

Już nie możemy się doczekać Waszych fotografii i Waszych podróżniczych wspomnień. Jesteśmy pewni, że w ten sposób powstanie zbiór pięknych zdjęć i historii.

Z podróżniczym pozdrowieniem,

April Polska oraz Bałkany według Rudej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.