Przeszukuj Kategorie

Rumunia


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Rumunia

Balkan Orient Trip – Konstanca i rumuńskie wybrzeże

1 października 2015
Konstanca oraz jej okolice nie cieszą się zbyt dużą popularnością wśród turystów. A szkoda, gdyż znaleźć tam można piękne i nietypowe miejsca.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Rumunia

Balkan Orient Trip – Bukareszt

14 września 2015
Stolica Rumunii jest miastem kontrastowym i ciekawym. Zapraszamy Was na wycieczkę po jej największych atrakcjach.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Rumunia

Balkan Orient Trip – Transalpina

7 września 2015
Transalpina to druga po trasie Transfogaraskiej najpopularniejsza, górska trasa samochodowa w Rumunii. Zapraszam na wspólną przejażdżkę.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Rumunia

Balkan Orient Trip początki

4 września 2015
Od początku wiedzieliśmy, że po ślubie chcemy się wybrać w dłuższą podróż. Pomysłów było wiele, jednak dość szybko część z nich musieliśmy odrzucić, gdyż wymagały znacznie więcej czasu niż mogliśmy w rzeczywistości poświęcić. Mając miesiąc zdecydowaliśmy, by wyruszyć do Turcji. Oto początki naszego Balkan Orient Tripu.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Bułgaria Rumunia

Balkan Orient Trip – Rumunia i Bułgaria

31 lipca 2015

Nasz Balkan Orient Trip trwa w najlepsze od 25 lipca. Po 5 dniach w podróży przez kawałek Polski, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię dotarliśmy do Stambułu. Jednak to nie jemu będzie poświęcony poniższy wpis. Dziś zapraszam Was na nasze rumuńsko-bułgarskie fotostory, w którym przybliżymy Wam, co działo się u…

ruda&Marek
Polska

Witajcie! Jeśli znaleźliście się na naszym blogu, ponieważ poszukujecie informacji o Bałkanach, to dobrze trafiliście. Od 2010 kilka razy do roku odwiedzamy ten region Europy, zbierając doświadczenia i wspomnienia, którymi dzielimy się na niniejszej stronie. Korzystajcie, inspirujcie się i odwiedzajcie Bałkany!

Kup nasz przewodnik
Ruda wyszukiwarka
Podróżuje z nami
Gdzie nas znajdziecie