Przeszukuj Kategorie

Bułgaria


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Bułgaria Turcja

Balkan Orient Trip – Beglik Tash, Warwara, Silistar i droga do Turcji

17 listopada 2015
Południe Bułgarii okazało się jednym, wielkim pozytywnym zaskoczeniem. Tajemniczy Beglik Tash, klify Warawry czy urocza plaża Silistar, to tylko niektóre atrakcje, jakie tam na Was czekają.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Bułgaria

Balkan Orient Trip – Nesebyr

5 listopada 2015
Nesebyr jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast bułgarskiego wybrzeża. A wszystko za sprawą przepięknej, klimatycznej starówki.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Bułgaria

Balkan Orient Trip – Yailata i Kaliakra

28 października 2015
Jeśli wybieracie się na północ bułgarskiego wybrzeża, to koniecznie musicie odwiedzić klify Yailaty i Kaliakry.


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bałkany 2015 Bułgaria Rumunia

Balkan Orient Trip – Rumunia i Bułgaria

31 lipca 2015

Nasz Balkan Orient Trip trwa w najlepsze od 25 lipca. Po 5 dniach w podróży przez kawałek Polski, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię dotarliśmy do Stambułu. Jednak to nie jemu będzie poświęcony poniższy wpis. Dziś zapraszam Was na nasze rumuńsko-bułgarskie fotostory, w którym przybliżymy Wam, co działo się u…


ZOBACZ WPIS

Zobacz więcej
Bośnia i Hercegowina Bułgaria Czarnogóra

Memento mori w podróży

31 października 2014

Podróże kształcą, zmieniają punkt widzenia, pozwalają poznawać nowe kultury i tradycje. Przede wszystkim jednak dają możliwość obcowania z namacalnymi świadectwami historii, a tej bardziej i mniej odległej. Mimo wszystko jednak w trakcie podróży człowiek skupia się bardziej na „tu i teraz”, bo ilość nowych bodźców, jakie go bombardują czasami…

ruda&Marek
Polska

Witajcie! Jeśli znaleźliście się na naszym blogu, ponieważ poszukujecie informacji o Bałkanach, to dobrze trafiliście. Od 2010 kilka razy do roku odwiedzamy ten region Europy, zbierając doświadczenia i wspomnienia, którymi dzielimy się na niniejszej stronie. Korzystajcie, inspirujcie się i odwiedzajcie Bałkany!

Kup nasz przewodnik
Ruda wyszukiwarka
Podróżuje z nami
Gdzie nas znajdziecie